امواج آلفا برای ترشح سروتونین

این موسیقی شامل Binaural Beats با موج آلفا است که به ذهن / بدن در آرامش عمیق و ترشح سروتونین طبیعی کمک می کند. سروتونین یک ماده شیمیایی خوب است که توسط غده صنوبری ، GI Tract و سایر مناطق مغز تولید می شود.

فرکانس های زیر در این ویدئو موجود است:

10.5 هرتز Binaural Beats آلفا ترشح طبیعی سروتونین

دانشمندان به تازگی کشف کرده اند که بسیاری از عملکردهای ذهنی هنگامی افزایش می یابد که اندورفین های آزاد شده در مغز در معرض تنظیمات Binaural Beats آلفا و تتا قرار گیرند. تحقیقات نشان داده اندورفین ها می توانند یادگیری و حافظه را تقویت کنند ، حتی در برخی موارد به برطرف کردن اثرات فراموشی کمک می کنند.

Binaural Beats چیست؟

“ضربات دو گوش” ( به انگلیسی: Binaural Beats ) اصطلاحی است که به پخش یک فرکانس صوتی در یک گوش و فرکانس صوتی دیگر در گوش مقابل می پردازد ، که باعث ایجاد یک اثر دو رنگ در وسط مغز می شود که در واقع یک صدا تلقی می شود. این باعث ایجاد یک اثر “Entrainment” در مغز می شود که بسته به فرکانس نتایج مختلفی دارد.

آیا برای این فیلم ها باید هدفون استفاده کنم؟

در صورت استفاده از هدفون، اثر Binaural Beats افزایش می یابد.

آیا هنگام گوش دادن به این مطلب باید چشم هایم را ببندم؟

خیر ، اگرچه خواهید دید که بستن چشم ها عموماً در حین گوش دادن به حالت عمیق تری منجر می شود.

 

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به امواج آلفا برای ترشح سروتونین امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.