loader image

YoYogic.com

تحول در زندگی با مدیتیشن
شما با انتخاب از میان انواع مدیتیشن برای کاهش استرس، درمان و تعادل چاکرا، افزایش تمرکز و مدیتیشن خواب ابعاد جدید آگاهی را درک می کنید.

YoYogic.com

تحول در زندگی با مدیتیشن
شما با انتخاب از میان انواع مدیتیشن برای کاهش استرس، درمان و تعادل چاکرا، افزایش تمرکز و مدیتیشن خواب ابعاد جدید آگاهی را درک می کنید.

موسیقی درمان بیخوابی با امواج دلتا سریع بخوابید
لطفا صبور باشید....

موسیقی درمان بیخوابی با امواج دلتا سریع بخوابید

★︎Deep Sleep Music
  • امتیاز داده نشده
  • زمان مدیتیشن 11:11:11

جدیدترین موسیقی شفابخش بی خوابی، با امواج دلتا سریع بخوابید.

موسیقی خواب با امواج دلتا که به عنوان “آرامش بخش ترین موج مغزی” شناخته می شوند.
😴 پس از سی دقیقه صفحه سیاه شده تا میزان نور برخی از دستگاه ها را کاهش دهد و بر محیط آرامش بخش تأکید کند.

🎶 💤🎶 💤 با این موسیقی آرامش بخش با امواج دلتا بسیار سریعتر بخوابید.

😴 یک ترفند ساده برای سریع خوابیدن: قبل از خواب لحظه ای استراحت کنید. چراغ ها را خاموش کنید و چند نفس عمیق آرام شروع کنید. بگذارید وقتی در رختخواب خود دراز کشیده اید ، گفتگوی درونی محو شود. نفس بکشید … نفس بکشید … این کار را تکرار کنید تا به خواب بروید.

 

هیچ چیزی را نمی توان با یک خواب عمیق ، آرام و خوب مقایسه کرد، شما می توانید با تکنیک های موسیقی خواب به این نتیجه برسید. خواب خوب برای انرژی های جدید و همچنین سلامت جسمی و روانی بسیار مهم است. داشتن یک خواب مناسب و عمیق برای رشد و نمو بدن ضروری است.

🎶 💤 موسیقی خواب مخصوص افرادی است که اختلالات خواب دارند ، افرادی که بدون قرص یا هر داروی دیگر نمی توانند بخوابند. افرادی که ذهن فعال تری دارند باید موسیقی خواب را به روال عادی خود اضافه کنند.

🎶 💤 موسیقی بهترین تکنیک برای درمان بی خوابی و خواب بهتر است. موسیقی خواب با فرکانس متفاوتی در دسترس است و فرد می تواند با توجه به انتخاب خود انتخاب کند. موسیقی خواب همچنین شامل فرکانس های موسیقی سلفژ است که برای بی خوابی نیز مفید است.

🎶 💤 مدیتیشن با موسیقی خواب همچنین می تواند استرس و میگرن را از بین ببرد ، بنابراین باعث می شود در روز جدید احساس بهتری و فعالیت داشته باشید. موسیقی خواب بر روی امواج مختلف کار می کند و بر نقاط مختلف آرامش شما تأثیر می گذارد ، که به شما کمک می کند احساس آرامش کنید.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به موسیقی درمان بیخوابی با امواج دلتا سریع بخوابید امتیاز دهید.
[ratings]
فصل سریال

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-bottom.php on line 155