سفر 30 روزه مانترا مدیتیشن | روز 20 | PRANA APANA | مانترای شفادهنده نیرومند |

 

☯ 30 روز مدیتیشن مانترا ، مانترا Chanting بذر چاکرا Chakra Seed و سرودهای شفابخش قدرتمند. در این سفر 30 روزه ذهن آگاهی ، سعادت و آرامش به ما بپیوندید. ما با یک مانترا فوق العاده باستانی شروع می کنیم – WAH YANTEE ، نوشته شده به زبان سانسکریت توسط پدر سوتراهای یوگا – Maharishi Patanjali.

Join us in this 30 days journey of mindfulness, Bliss and Peace

 

~ Understand ~ Meditate ~ Chant and Sing Along ~

 


 

مانترای روز بیست
Day 20 – Prana Apana

✔ برطرف کننده درد و منکرات ✔ شفای جسمی و هم عاطفی

 

Mantra~

प्राणा अपाना शुष्मणा हरी
Prana Apana Sushumna. Hari.

हरी हर हरी हर हरी हर हरी
Hari Har Hari Har Hari Har Hari

درک Understanding~

پرانا نیروی حیات، انرژی زندگی است. آپانا نیروی حذف کننده یا حذف کننده نیرو یا انرژی است. سوشومنا کانالی است که از طریق آن این انرژی ها در بدن ما حرکت می کنند. هاری و حر نام آن منبع الهی انرژی بی پایان، منبع شفا هستند، برخی نیز می گویند کلمه هاری از حرا آمده است که به معنای برطرف کننده درد و منکرات است. این مانترا یک وسیله شفابخش بسیار قدرتمند است. هم برای شفای جسمی و هم عاطفی. هنگامی که از این مانترا برای درمان استفاده می کنید، روی تنفس خود تمرکز کنید و در حین استنشاق تجسم کنید که یک نیروی زندگی، انرژی حیات یا پرانا انرژی وارد سیستم شما است. با آپانا تجسم کنید که تمام دردها و منفی ها و انسدادهای انرژی در بدن شما برطرف می شود و سوشومنا کانالی است که انرژی از طریق آن در بدن شما در گردش است. تجسم کنید که هوا و انرژی در تمام بدن شما در حال گردش است، تک تک سلول های وجود شما توسط نیروی حیات روشن می شود. و همانطور که به حرف هاری می رسیم، لبخند بزن و تمام چیزهای شگفت انگیزی را که کیهان ارائه می دهد، بپذیر. که هاری باید ارائه دهد.

 

~ Understand ~ Meditate ~ Chant and Sing Along ~

Cultivate Mindfulness. Breathe Fully. Remember the journey itself is the reward! 

ذهن آگاهی را پرورش دهید. کاملا نفس بکشید. به یاد داشته باشید سفر خود پاداش است!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به سفر 30 روزه مانترا مدیتیشن | روز 20 | PRANA APANA | مانترای شفادهنده نیرومند | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.

قسمت 1 فصل اول سریال ...

30 روز مدیتیشن مانترا ، مانترا Chanting بذر چاکرا Chakra Seed و سرودهای شفابخش قدرتمند. در این سفر 3 روزه ذهن آگاهی ، سعادت و آرامش به ما بپیوندید.ما با یک مانترا فوق العاده باستانی شروع می کنیم – WAH YANTEE ، نوشته شده به زبان سانسکریت توسط پدر سوتراهای یوگا – Maharishi Patanjali.

زیرنویس