سفر 30 روزه مانترا مدیتیشن | روز 25 | Hukmai Andar Sabko | مانترا برای از بین بردن نفس |

 

☯ 30 روز مدیتیشن مانترا ، مانترا Chanting بذر چاکرا Chakra Seed و سرودهای شفابخش قدرتمند. در این سفر 30 روزه ذهن آگاهی ، سعادت و آرامش به ما بپیوندید. ما با یک مانترا فوق العاده باستانی شروع می کنیم – WAH YANTEE ، نوشته شده به زبان سانسکریت توسط پدر سوتراهای یوگا – Maharishi Patanjali.

Join us in this 30 days journey of mindfulness, Bliss and Peace

 

~ Understand ~ Meditate ~ Chant and Sing Along ~

 


 

مانترای روز بیست و چهارم
Day 25 – Hukmai Andar Sabko – Guru Nanak Dev Jayanti

نفس آن است که ما را در ذهنمان نگه می دارد، که به برنامه ریزی برای آینده و پرورش گذشته ادامه می دهد. وقتی می دانیم که آن قدرت برتر برای زندگی ما برنامه ای دارد، شروع به زندگی در لحظه می کنیم.

 

 

Mantra~

MANTRA
ਹੁਕਮੈ ਅੰਦਰਿ ਸਭੁ ਕੋ ਬਾਹਰਿ ਹੁਕਮ ਨ ਕੋਇ ॥ हुकमै अंदरि सभु को बाहरि हुकम न कोइ ॥ Hukmai anḏar sabẖ ko bāhar hukam na ko▫e. Everything is in Thy Will, nothing is outside of it.

ਨਾਨਕ ਹੁਕਮੈ ਜੇ ਬੁਝੈ ਤ ਹਉਮੈ ਕਹੈ ਨ ਕੋਇ ॥੨॥ नानक हुकमै जे बुझै त हउमै कहै न कोइ ॥२॥ Nānak hukmai je bujẖai ṯa ha▫umai kahai na ko▫e. ||2|| O Nanak, one who surrenders to thy will, does not speak in ego.

درک Understanding~

وقتی بیش از حد در ذهن خود زندگی می کنیم، آن آرامشی را که همه آرزوی آن را داریم از دست می دهیم. درک این نکته که هر آنچه در این جهان اتفاق می افتد مطابق خواست آن خالق برتر همه است. وقتی به این دنیا آمدیم، این خواست ما نبود. اراده او بود. و اگر فقط در این مورد مراقبه کنیم و خود را کاملاً تسلیم اراده او کنیم، فوراً شروع به رها کردن می کنیم، به جای اینکه منتظر اتفاقات باشیم، شروع می کنیم به اجازه دادن به زندگی برای ما. به جای به تعویق انداختن شادی، از همین الان شروع به شاد بودن می کنیم. و هنگامی که ما این را درونی می کنیم و می دانیم که همه با اراده او اداره می شوند، آن نفس ناپدید می شود. نفس آن است که ما را در ذهنمان نگه می دارد، که به برنامه ریزی برای آینده و پرورش گذشته ادامه می دهد. وقتی می دانیم که آن قدرت برتر برای زندگی ما برنامه ای دارد، شروع به زندگی در لحظه می کنیم.

 

~ Understand ~ Meditate ~ Chant and Sing Along ~

Cultivate Mindfulness. Breathe Fully. Remember the journey itself is the reward! 

ذهن آگاهی را پرورش دهید. کاملا نفس بکشید. به یاد داشته باشید سفر خود پاداش است!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به سفر 30 روزه مانترا مدیتیشن | روز 25 | Hukmai Andar Sabko | مانترا برای از بین بردن نفس | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.

قسمت 1 فصل اول سریال ...

30 روز مدیتیشن مانترا ، مانترا Chanting بذر چاکرا Chakra Seed و سرودهای شفابخش قدرتمند. در این سفر 3 روزه ذهن آگاهی ، سعادت و آرامش به ما بپیوندید.ما با یک مانترا فوق العاده باستانی شروع می کنیم – WAH YANTEE ، نوشته شده به زبان سانسکریت توسط پدر سوتراهای یوگا – Maharishi Patanjali.

زیرنویس