مانترا مدیتیشن شفابخش عمیق RA MA DA SA

Meditation Mantra for Deep Healing
  • امتیاز داده نشده
  • زمان 1:04:00

مانترا مدیتیشن برای شفابخشی عمیق |  موسیقی مدیتیشن |

بهبود عمیق هنگامی اتفاق می افتد که خودمان ، انگیزه ها ، افکار و انرژی ارتعاشی خود را با جهان هماهنگ کنیم. این کاری است که این مانترا مدیتیشن انجام می دهد. انرژی هايمان با يكي ، با جهان.

مانتراهای قدرتمند مراقبه به ویژه برای شفابخشی روح و جسم طراحی شده اند.
مانترا برای بهبود درد و بیماری؛ قدرت شفابخشی مدیتیشن برای همه شناخته شده است ، اما وقتی شما مدیتیشن را با مانترا ترکیب میکنید ، این اثرات چند برابر می شوند؛ معنی هر مانترا را بفهمید ، سپس روی آن مراقبه کنید و شعار دهید. ?

 

 

مانترا:

RA MA DA SA … Jio

معنی مانترا:

Ra به معنای خورشید است و اتصال با آن فرکانس به شما انرژی می دهد.
Ma به معنای ماه است و شما را با میزان قدرت پذیرش همسو می کند.
Da انرژی زمین است که شما را در ریشه های خود جا می دهد.
Sa انرژی بینهایت جهانی است و هنگامی که این را شعار می دهید ، انرژی شما به سمت بالا و خارج افزایش می یابد و باعث ترمیم جهان می شود.
Jio یک بیان محبت آمیز برای روح ماست – “Ji” ما. همانطور که شعار می دهید ، روح خود را در آغوش می گیرید و اجازه می دهید تمام انرژی RA MA DA SA وارد روح شما شود و بهبود یابد.

~ RA MA DA SA ~

همانطور که این مانترا را می خوانیم ، انرژی ارتعاشی خود را با چهار عنصر جهان هماهنگ می کنیم. و این زمانی است که بهبود عمیق رخ می دهد. ما اجازه می دهیم تمام این انرژی های خورشید ، ماه ، زمین و جهان به روح ما وارد شود و ما را شفا دهد. با هر شعاری ما را آرام و آن آرامش درونی را به ارمغان می آورد. و هنگامی که ما با اراده یکی همسو شویم ، افکار ، انگیزه ها و تصمیماتی که می گیریم همه مطابق با اراده جهان خواهد بود ، اعمال شما بدون تلاش و برخاسته از عشق پاک انجام می شود ، و سپس زندگی انجام می شود یک مبارزه باقی نماند ، بلکه یک زندگی مسالمت آمیز و شاد باشد. بنابراین در این مورد مدیتیشن کنید ، همراه با این مراقبه کنید و اجازه دهید این نیروها و انرژی های اولیه شما را راهنمایی و شفا دهند.

چگونه می توان مدیتیشن کوندالینی را با این مانترا انجام داد؟ یک روش مدیتیشن مبتدی.

1. موقعیت راحتی برای نشستن پیدا کنید. می توانید در حالت لوتوس بنشینید ، یا مستقیم صاف روی صندلی و پشت خود را صاف بگذارید. هدف واقعی نحوه نشستن شما نیست ، هدف واقعی نفس کشیدن به راحتی است و وضعیتی که به شما امکان می دهد تا توجه را به تنفس جلب کنید.

2. اکنون می توانید موسیقی مانترا را در پس زمینه پخش کنید ، اما لطفا معنای مانترا را بخوانید.

3. چشمان خود را به آرامی ببندید.

4- گام بعدی جلوگیری از تمام افکار موجود در ذهن ما است. کنترل مستقیم ذهن بسیار دشوار است ، اینجا جایی است که تنفس به ما کمک می کند. تمرکز خود را روی نفس کشیده و وارد کنید ، مسیر آن را دنبال کنید ، زیرا از بینی وارد ریه ها می شود ، قفسه سینه را منبسط کرده و بدن را به آرامی ترک می کند. بگذارید تنفس شما تثبیت شود و یک ریتم را دنبال کنید.

5- سپس بدن خود را شل کنید و نفس خود را بیرون دهید و تنش ، استرس را در بدن ، صورت ، بازوها ، شانه ، پاها و ذهن خود به آرامی بیرون بریزید.

6. اکنون وقت آن است که بر معنای مانترا تمرکز کنیم. اگر قلباً آن را داشته باشید ، می توانید آن را شعار دهید ، اما تحول از درک آغاز می شود. بنابراین با تمرکز بر معنای مانترا ، می توانید موسیقی مانترا را در پس زمینه اجرا کند. در معنا مراقبه کنید ، عمیق شوید ، درک خود را توسعه دهید. و وقتی راحت شدید ، می توانید شعار دهید ، آواز بخوانید.

7. حداقل 11 بار در روز مدیتیشن کنید. اگر وقت بیشتری دارید می توانید تا زمانی که می خواهید مراقبه کنید.

8. پس از اتمام کار ، دستان خود را به آرامی به هم بمالید ، و هنگامی که آنها گرم شدند ، آنها را بر روی چشم خود نگه دارید و همانطور که چشم های جدید خود را باز می کنید ، به آرامی برداشته شوید.

 

Understand ~ Meditate ~ Chant ~ Sing Along

درک کنید ~ مراقبه کنید ~ شعار دهید ~ همراه هم آواز بخوانید


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مانترا مدیتیشن شفابخش عمیق RA MA DA SA امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.