مدیتیشن ماه جدید برای فوریه 2022 – AQUARIUS | زمان جادویی برای آشکار شدن! | |

ما چرخه های ماه را گرامی می داریم. ماه نو زمان شروع های جدید است، زمانی برای تأمل، زمانی برای تصمیم گیری برای اینکه به کدام سمت برویم.
ماه جدید فوریه ممکن است ما را به شدت مستقل، انقلابی، نوآور و گسترده احساس کند! انرژی ما ممکن است آنقدر بزرگ به نظر برسد که ممکن است جنبه های نور یا سایه دیگران را فعال کند. فرصت های درمانی را برای ما فراهم می کند.

ماه‌های جدید زمانی در نظر گرفته می‌شوند که تازه شروع کنیم، انرژی خود را دوباره شارژ کنیم، و خودمان را برای چرخه قمری جدید متمرکز کنیم. این انرژی قوی دلو است و ما باید آن را در جهت انتخاب خود متمرکز کنیم. ممکن است احساس کنیم که بسیار نوآور هستیم، به دنبال مشارکت در پروژه های بشردوستانه، کار بر روی برخی از فناوری های جدید، یا یافتن راه های جدید برای ایجاد جامعه هستیم.

در این مدیتیشن ما به تمام جنبه های زندگی فکر می کنیم: عاطفی، ذهنی، فیزیکی و معنوی. ما زمانی را برای ارج نهادن به جایی که اکنون هستید با قدردانی ایجاد می کنیم و زندگی آب انرژی را به سمت آنچه می خواهید تغذیه و ایجاد کنید (گیاه) می کند.

در این ماه نو، زمان خلقت، فراوانی است. برای همه چیزهایی که هستید و همه چیزهایی که قبلا خلق کرده اید سپاسگزار باشید. همانطور که به جلو می روید و می دانید که ظرفیت تحقق تمام رویاهای خود را دارید. شما یک خالق، یک مظهر هستید و می توانید در این لحظه حال از همه آنچه هستید شادی بیابید.

 

 

برچسب‌ها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن ماه جدید برای فوریه 2022 – AQUARIUS | زمان جادویی برای آشکار شدن! | | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.