مدیتیشن ماه کامل برای فوریه 2022 – ماه برفی

ماه کامل زمانی برای تأمل در مورد دستاوردها و تحقق اهداف از قبل تعیین شده است. ماه کامل پر از انرژی است و با مدیتیشن روی آن می توانید این انرژی را مهار کنید. ماه کامل فوریه در 27ام سال جاری، دومین تا آخرین روز ماه فرا می رسد. این یک فرصت ایده آل برای تعمق در تحقق تصمیمات سال نو است. از انرژی و معنویت ماه برای شروع مجدد اهدافی که نادیده گرفته اید استفاده کنید.

ماه کامل فوریه – ماه برفی

بسیاری از فرهنگ ها نام هایی برای ماه کامل دارند. دومین ماه کامل سال را ماه برفی می نامند. این، البته، منعکس کننده شرایط آب و هوایی در بیشتر مناطق آمریکای شمالی است و نامی است که بومیان آمریکا و مستعمره نشینان اولیه استفاده می کردند.

نام‌های دیگر ماه فوریه در فرهنگ‌های بومی شامل ماه استخوانی، ماه گرسنگی، ماه طوفانی، ماه عقاب، ماه خرس و ماه راکون است. این نام‌های اضافی ممکن است نشان دهنده حیواناتی باشد که در این زمان از سال دیده می‌شوند، و البته، نام ماه گرسنگی و استخوانی نشان می‌دهد که ممکن است غذا در پایان زمستان کمیاب باشد.

چرا روی ماه برفی مدیتیشن کنیم؟

شما می توانید نام ماه را انتخاب کنید که در این زمان از سال بیشتر با شما صحبت می کند، اما ماه برفی رایج ترین نماد ماه فوریه است. مدیتیشن ماه کامل برای مهار انرژی اضافی و انعکاس اوج یک هدف، یک قصد، یک پروژه یا تصمیمات سال نو مفید است.

مدیتیشن ماه کامل ممکن است فواید خاصی را به همراه داشته باشد، از جمله یک تجربه معنوی افزایش یافته، انرژی بیشتر، احساس پاک شدن بیشتر در طول این فرآیند، راهی قوی تر برای نشان دادن مقاصد شما، و راهی برای تعیین مقاصد و اهداف جدید.

با ارتباط آن با برف و حیوانات، از ماه برفی برای مراقبه در شروع های جدید استفاده کنید. شروع بهار زمانی است که حیوانات به دنیا می آیند. در حالی که برف به جمع شدن ادامه می دهد، زندگی جدیدی شروع می شود. همین اطراف است.

ارتباط با کمبود ممکن است فرصتی عالی برای امتحان مدیتیشن ناشتا باشد. سعی کنید با معده خالی مراقبه کنید تا از کمبودی که دیگران احساس می کنند قدردانی کنید و نسبت به آنچه دارید قدردانی کنید.
بسیاری از تمرین‌کنندگان نیز بر این باورند که مدیتیشن روزه‌دار، آگاهی شما را افزایش می‌دهد. با غذا در معده، دستگاه گوارش به انرژی نیاز دارد. با معده خالی، به جای آن از این انرژی در مدیتیشن خود استفاده کنید.

 

برچسب‌ها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن ماه کامل برای فوریه 2022 – ماه برفی امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.