1ed10822-450
صداهای تولید شده توسط کاسه های آواز تبتی نوعی داروی انرژی است که به بهبود اختلالات استرس، درد، افسردگی و بسیاری از انواع بیماری کمک می کند. بر اساس آموزه های باستانی تبتی، وجود کاسه های آوازخوانی به زمان بودا باز می گردد.
Woman playing on Tibetan singing bowl while sitting on yoga mat against a waterfall. Vintage tonned. Beautiful girl with mala beads meditating.
کاسه آواز تبتی صدایی غنی و عمیق ایجاد می کند. کاسه آواز تبتی که به عنوان کاسه آواز یا کاسه هیمالیا نیز شناخته می شود، گفته می شود که باعث آرامش می شود و خواص درمانی قدرتمندی را ارائه می دهد. راهبان بودایی مدت‌هاست که از کاسه‌های آواز تبتی در تمرین مراقبه استفاده می‌کنند
depositphotos_278164092-stock-photo-woman-playing-on-tibetan-singing
کاسه آواز تبتی در یوگا، ریکی، موسیقی درمانی و شفابخش صدا استفاده می شود. هارمونی های غنی تولید شده توسط کاسه های آواز به تعادل چاکراهای بدن کمک می کند، استرس را از بین می برد و به درمان جامع کمک می کند.
125486426-woman-playing-on-tibetan-singing-bowl-while-sitting-on-yoga-mat-against-a-waterfall-vintage-tonned-b
کاسه‌های آواز تبتی به خاطر صداهای هارمونیک و آرام‌بخش خود شناخته می‌شوند. به این ترتیب، این ساز برای صدها سال در معابد بودایی همراه با سرود و مدیتیشن استفاده شده است. کاسه های آواز خوانی موسیقی زیبایی تولید می کنند که حالت های عمیق مراقبه و صلح آمیز را القا می کند.