مدیتیشن 432 هرتزی برای افزایش انرژی مثبت و تجلی معجزات

موسیقی خوب طراحی شده برای مدیتیشن میتواند به شما کمک کند تا تمرکز خود را در تمرین خود حفظ کنید.

meditation-432hz-music

همیشه خوب است که موسیقی را در تمرین مراقبه خود بگنجانید، نه اینکه ساکت بنشینید.
استفاده از موسیقی مزایای زیادی دارد و مهم‌ترین آن این است که میتواند به شما کمک کند تمرکز بیشتری را در تمرین خود ایجاد کنید.
وقتی در سکوت می نشینیم، به خصوص زمانی که شروع می کنیم، بسیار آسان است که حواسمان را از هر اتفاقی که در داخل و اطرافمان می افتد پرت کنیم.
موسیقی خوب طراحی شده برای مدیتیشن میتواند به شما کمک کند تا تمرکز خود را در تمرین خود حفظ کنید.
هنگامی که در یک منطقه پر سر و صدا نشسته اید، مانند فرودگاه یا زمانی که برای کار در مترو سفر می کنید، موسیقی واقعا می تواند تمرین را تقویت کند. می تواند به مسدود کردن محرک های خارجی کمک کند و توجه و تمرکز بسیار مورد نیاز را در طول مدیتیشن به ارمغان بیاورد.

ما تعدادی از آهنگ های آرامش بخش زیبا را برای کمک به شما در تمرین ذهن آگاهی انتخاب کرده ایم.

موسیقی مبتنی بر آهنگ معجزه 432 هرتز
موسیقی مبتنی بر فرکانس 432 هرتز به طور طبیعی باعث آرامش و تسکین ذهن می شود و بهتر از موسیقی معمولی یا تجاری که عمدتاً در 440 هرتز ضبط می شود به آرامش کمک می کند. همچنین می تواند ضربان قلب را کاهش داده و تنفس عمیق تر آهسته تر را تشویق کند.

سرودن مانترای الهی OM
مانترا در مدیتیشن میتواند بسیار موثر باشد و اگر شروع به خواندن مانترای ساده “OM” کرده اید میتواند به کاهش استرس و تنش از بدن کمک کند.

در اینجا درباره OM، اهمیت آن و نحوه مدیتیشن با استفاده از Om Mantra بیشتر بدانید

موسیقی مدیتیشن چاکرا
در حالی که برخی از افراد مدیتیشن را ترجیح میدهند زیرا به آنها کمک می کند تا استرس و تنش را از بین ببرند و به آنها اجازه می دهد عملکرد موثرتری داشته باشند، و شاخه دیگری از مدیتیشن وجود دارد که بر تعادل و رفع انسداد چاکراها کار می کند – 7 مرکز انرژی اولیه ما که به ما در همه جنبه ها کمک می کند. زندگی – ذهنی، عاطفی یا فیزیکی.

اگر می خواهید در مورد چاکراها بیشتر بدانید، در اینجا یک پست دیگر وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا در مورد چاکرا درمانی بیشتر بدانید.

موسیقی فرکانس سولفژ
فرکانس‌های سولفژ به‌خاطر اثرات مفید مختلف بر ذهن و بدن شناخته شده‌اند. از آنجایی که سلول های بدن تمایل دارند هماهنگ با این فرکانس ها طنین انداز شوند، می توانند به مفیدتر کردن تمرین مدیتیشن کمک کنند.

در اینجا درباره فرکانس های سولفژو و اهمیت آنها بیشتر بدانید.

موسیقی با صداهای طبیعت
صداهای طبیعت و موسیقی خوب ساخته شده می تواند کمک زیادی به ایجاد آرامش و آرامش درونی کند. آن‌ها ما را به طبیعت و سعادت نزدیک‌تر می‌کنند – چیزی که همه ما در زندگی پرمشغله‌ی روزانه‌مان حسرت آن را داریم. شاید نتوانیم برای تمرین ذهن آگاهی روزانه به آبشاری سفر کنیم، اما به لطف این آهنگ های صوتی طبیعت، می توانیم همراه با صداهای طبیعت مراقبه کنیم.

لیست پخش اینجا کار بسیار خوبی برای فریب دادن مغزی که ما در طبیعت می نشینیم انجام می دهد 🙂

یک راه خوب برای اندازه گیری اینکه چه چیزی برای شما بهتر است، این است که ببینید آیا بعد از تمرین احساس شادابی و شادابی می کنید. و هنگامی که متوجه شدید چه چیزی برای شما بهتر است، می تواند تمرین ذهن آگاهی شما را به سطح جدیدی برساند.