loader image

YoYogic.com

تحول در زندگی با مدیتیشن
شما با انتخاب از میان انواع مدیتیشن برای کاهش استرس، درمان و تعادل چاکرا، افزایش تمرکز و مدیتیشن خواب ابعاد جدید آگاهی را درک می کنید.

YoYogic.com

تحول در زندگی با مدیتیشن
شما با انتخاب از میان انواع مدیتیشن برای کاهش استرس، درمان و تعادل چاکرا، افزایش تمرکز و مدیتیشن خواب ابعاد جدید آگاهی را درک می کنید.

مراقبه کیهانی شفابخش با فرکانس طلایی
لطفا صبور باشید....

مراقبه کیهانی شفابخش با فرکانس طلایی

مراقبه کیهانی ارتعاشات شفابخش 432 هرتز
ملودی آرامش بخش
8 ساعت موسیقی درمانی 

 

ملودی آرامش بخش با فرکانس 432 هرتز برای کمک به شما در آرامش اعصاب استرسی پخش می شود.

وقتی به آرامی در تخت خواب قرار میگیرید صداهای عمیق و آرام قرار می گیرید ، با الهام از کیهان ، استرس ، اضطراب و نگرانی را کنار بگذارید.

 

تسلا گفت اینشتین موافقت کرد. علم آن را ثابت کرد. این یک واقعیت شناخته شده است که همه چیز – از جمله بدن خود ما – از انرژی ارتعاشی در فرکانس های مختلف تشکیل شده است.

همانطور که گفته شد ، آیا فرکانس های صدا می توانند بر ما تأثیر بگذارند؟
آنها مطمئناً می توانند.

فرکانس ها بر فرکانس ها تأثیر می گذارند. درست مانند مخلوط کردن مواد با سایر مواد بر طعم کلی غذا تأثیر می گذارد.
علم سماتیک نشان می دهد که وقتی فرکانس های صدا از طریق یک محیط خاص مانند آب ، هوا یا شن و ماسه حرکت می کنند ، مستقیماً ارتعاش ماده را تغییر می دهد.

♫ درباره فرکانس موسیقی 432 هرتز

گفته می شود که 432 هرتز از نظر ریاضی با الگوهای جهان سازگار است.
گفته می شود که 432 هرتز با نسبیت طلایی φ ارتعاش می کند و خصوصیات نور ، زمان ، فضا ، ماده ، گرانش و مغناطیس را با بیولوژی ، کد DNA و آگاهی متحد می کند.
وقتی اتم ها و DNA ما هماهنگ با الگوی مارپیچ طبیعت شروع به طنین انداز شدن می کنند ، گفته می شود که حس ارتباط ما با طبیعت بزرگ می شود. عدد 432 همچنین در نسبت خورشید ، زمین و ماه و همچنین امتیاز اعتدالین ، هرم بزرگ مصر ، استون هنج ، سری یانترا و بسیاری دیگر از اماکن مقدس منعکس می شود.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مراقبه کیهانی شفابخش با فرکانس طلایی امتیاز دهید.
[ratings]