loader image

YoYogic.com

تحول در زندگی با مدیتیشن
شما با انتخاب از میان انواع مدیتیشن برای کاهش استرس، درمان و تعادل چاکرا، افزایش تمرکز و مدیتیشن خواب ابعاد جدید آگاهی را درک می کنید.

YoYogic.com

تحول در زندگی با مدیتیشن
شما با انتخاب از میان انواع مدیتیشن برای کاهش استرس، درمان و تعادل چاکرا، افزایش تمرکز و مدیتیشن خواب ابعاد جدید آگاهی را درک می کنید.

موسیقی خواب فرکانس 741 هرتز | خواب خوب | پاکسازی کامل بدن |
لطفا صبور باشید....

موسیقی خواب فرکانس 741 هرتز | خواب خوب | پاکسازی کامل بدن |

Sleep Music @ 741Hz
  • امتیاز داده نشده

موسیقی خواب فرکانس 741 هرتز |موسیقی خواب خوب | پاکسازی هاله بدن | سمزدایی بدن و روان | 

فرکانس موسیقی سلفژ 741 هرتز به دلیل مزایای آن در سم زدایی طبیعی بدن و سلول ها شناخته می شود ، بنابراین از شر تمام عناصر منفی و بد بدن و همچنین محیط اطراف خلاص می شود.

فرکانس 741 هرتز به عنوان زره محافظ شما در برابر این همه انرژی های منفی عمل می کند ، بنابراین انرژی مثبتی می تواند جای آن را بگیرد. اگر انرژی منفی زیادی در اطراف خود دارید ، همراه با این موسیقی خواب آور مدیتیشن کنید ، زیرا تمام الگوهای فکر و رفتار منفی و خودپسند را از ضمیر ناخودآگاه خود خارج می کنید.

لطفاً موسیقی را با صدای کم روی بلندگوها پخش کنید. هدفون هنگام خواب توصیه نمی شود.

 

♫ مزایای گوش دادن به موسیقی با فرکانس Solfeggio 741Hz

☯ پاکسازی سم زدایی تمام بدن
☯ موسیقی خواب خوب
☯ سم زدایی معنوی و تمیز کردن اورا

 

چگونه می توان پاکسازی و سم زدایی تمام بدن را در خانه انجام داد؟

غذا: به کافئین ، شکر ، نشاسته ، غذاهای فرآوری شده ، الکل و لبنیات نه بگویید. و شروع به خوردن سبزیجات و میوه های ارگانیک ، دانه ها ، چای گیاهی ، آب لیمو و سبزیجات برگ دار کنید.

محیط زیست: محیطی بدون سموم ، بدون درهم ریختگی و پر از انرژی مثبت ایجاد کنید. خانه باشد یا دفتر. محیط پیرامون ما ، اگر با غذایی که در آن قرار می دهیم یکسان نباشد ، تأثیر زیادی روی بدن ما می گذارد. گیاهان و گلهای تازه ، موسیقی خالص و مثبت خالص ، نور طبیعی زیاد ، محیط تمیز و بدون سر و صدا به شما در سفر سم زدایی کمک زیادی می کند

زمان: مانند همه چیز در طبیعت ، به آن زمان دهید. اما کارها را به طور مداوم و با نظم انجام دهید. انجام کارهای کمتر و انجام مداوم آنها در طول زمان از اهمیت بیشتری برخوردار است. انتظار نتایج یک شبه را نداشته باشید. هر سم زدایی 2-3 تا 4 روزه فقط می تواند به صورت لحظه ای ، تعهد طولانی مدت آن برای ایجاد یک محیط سالم و عاری از سموم برای خود و خانواده کمک کند. انتخاب روزانه آگاهانه و سالم که به شما کمک خواهد کرد. ایجاد یک روال سالم کمک خواهد کرد.

خواب: خواب مکانیسم ترمیم بدن خود شماست. هر آنچه در بالا ذکر شد برای حمایت و کمک به بدن خود برای دفع این سموم و کمک به آن در عملکرد خود است ، به طوری که می تواند خود را به روش بهتری ترمیم و تمیز کند. اطمینان حاصل کنید که محل خواب شما دنج ، راحت ، بدون سر و صدا است و قبل از خواب کمی ورزش تنفس انجام دهید. درست قبل از خواب زیاد غذا نخورید.

 

موسیقی سلفژ کلیدی در جهان است. فرکانس های Solfeggio فرکانس های صوتی هستند که برای اهداف درمانی استفاده می شوند. اینها هنگامی که هماهنگ خوانده می شوند ، نعمتهای معنوی را گسترش می دهند. موسیقی و صدای سلفژ روش بسیار موثری برای تحول روح و جسم انسان هستند.

حتی امروزه فرکانسهای اصلی سلفژ این توانایی را دارند که زندگی فرد را به روشی معجزه آسا التیام بخشند. صداهای ناب می توانند ما را از ترس رها کنند ، شهود ما را بیدار کنند و در کاهش سطح استرس مفید باشند. هر لحن Solfeggio شامل یک فرکانس است که برای تعادل چاکراها و ذهن و روح استفاده می شود

 

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به موسیقی خواب فرکانس 741 هرتز | خواب خوب | پاکسازی کامل بدن | امتیاز دهید.
[ratings]