مدیتیشن خواب چاکرای گلو | ارتباطات کلامی | سری فرکتال

مدیتیشن چاکرای گلو 

مدیتیشن چاکرای گلو مرکز گفتار و بیان خلاق ما 

راهنمای مدیتیشن خواب چاکرا

مدیتیشن خواب چاکرا با استفاده از نت فرکانس ارتعاش هر چاکرا طراحی شده است؛ مدیتیشن و گوش دادن به این موسیقی در دفع انسداد جریان انرژی چاکرا کمک می کند.

ما توصیه می کنیم از این موسیقی مدیتیشن برای خواب استفاده کنید…
آن را روی بلندگو با صدای کم (درست بالاتر از سطح نجواهای انسانی) قرار دهید…
قبل از خواب زیاد غذا نخورید، و هنگام دراز کشیدن تمرکز خود را به سمت نقطه چاکرای گلو معطوف کنید.

وقتی صبح از خواب بیدار می شوید، چند نفس عمیق بکشید، با چشمان بسته و روی تنفس تمرکز کنید و 2 لیوان آب لیمو بنوشید.

 

 

چاکرای پنجم – چاکرای گلو 

ویشودا که به چاکرای پنجم یا گلو نیز معروف است، مرکزی است که بر گفتار و بیان خلاق ما در جهان حاکم است.  این چاکرا در قاعده گلو در V که در مرکز استخوان ترقوه تشکیل شده است قرار دارد.
تعادل چاکرا گلو تعیین می کند که چقدر صادق هستید. از طریق این چاکرا است که ما انتخاب های خود را بیان می کنیم و از طریق آن متوجه می شویم که انتخاب های ما هرچقدر هم کوچک یا بی اهمیت به نظر برسند عواقبی به همراه دارد. شما از بیان نقاط ضعف خود نمی ترسید و مردم از این بابت به شما احترام می گذارند. وقتی بتوانید حقیقت خود را بیان کنید، واقعاً آزاد هستید.

عدم تعادل چاکرای گلو اگر چاکرای گلو متعادل نباشد قادر به بیان خود نخواهید بود و اغلب توسط دیگران اشتباه تفسیر می شود. گفتن حقیقت و صادق بودن با خود چیزی است که احتمالاً با آن مشکل دارید، تا زمانی که در چاکرای گلو تعادل پیدا نکنید، زندگی شما یکسان خواهد بود – و هیچ چیز هرگز آنطور که شما دوست دارید پیش نمیرود.

 

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن خواب چاکرای گلو | ارتباطات کلامی | سری فرکتال امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.