مدیتیشن چاکرای ساکرال | سری کیهان نگاره |

مدیتیشن چاکرای ساکرال

در این سری چاکرا درمانی ” پیچ و تاب کیهانی ” ؛ این کیهان نگاره های چاکرا فضای ظریف را در بستر تونال صدای صوتی گرم و آرام کیهانی دارند ؛ مناسب برای تنظیم و متعادل سازی چاکرای ساکرال. 

درباره چاکرای ساکرال

چاکرای خاجی چاکرای دوم ما است و درست زیر ناف قرار دارد. این چاکرا به احساسات ، خلاقیت و جنسیت می پردازد. اگر چاکرای خاجی ما نامتعادل و کم فعال باشد ، تمایل داریم که غیر احساسی و سرسخت باشیم و با هیچکس ارتباط برقرار نمیکنیم. چاکرای بیش از حد فعال شما را بیش از حد احساسی و بسیار جنسی می کند.
رنگ چاکرای خاجی نارنجی و دانه مانترا آن VAM است. پوشیدن نارنجی، خوردن میوه و سبزیجات نارنجی و خواندن VAM مانترای بذر می تواند به بهبود و تعادل این چاکرا کمک کند.

 

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن چاکرای ساکرال | سری کیهان نگاره | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.