مراقبه فلوت هندی | Raag Yaman |

فلوت هند برای مراقبه

ارتعاشات انرژی مثبت خالص | موسیقی فوق العاده زیبا | موسیقی مدیتیشن عصرگاهی |

فلوت هند یکی از خوش آهنگ ترین سازهاست و بسیاری از افراد هنگام انجام مراقبه مخصوصاً موسیقی فلوت می نوازند. صدای فلوت جلسه مراقبه را لذت بخش تر می کند و قدرت تمرکز شنونده را بهبود می بخشد و همچنین تجربه مراقبه را افزایش می دهد.

راگ یامان به عنوان یکی از هسته های اصلی موسیقی در موسیقی کلاسیک هند شناخته شده است. ترکیبات موزون موسیقی  Raag Yaman ارتعاشات صلح را تحریک می کند. راگ یامان معمولاً عصرها پخش و شنیده می شود تا روز را با آرامش و بدون استرس به پایان برساند.

 

 

فواید مدیتیشن و گوش دادن به موسیقی فلوت

بدن، ذهن و روح را آرام می کند
موسیقی مدیتیشن فلوت به آرامش ذهن کمک میکند و به نوبه خود بدن را آرام میکند. تحقیقات نشان داده است که فقط 20 دقیقه مدیتیشن فوایدی معادل 6-7 ساعت خواب میدهد. مدیتیشن یک روش آسان و طبیعی برای بهبود بدن است.

سیستم عصبی و عضلات تحت فشار را آرام می کند
موسیقی فلوت به دلیل تسکین اعصاب ، قدرت کاهش اثر منفی اضطراب ، استرس و افسردگی را دارد. همچنین ضربان قلب را کاهش می دهد و شما را به حالت عمیق تر از مرحله خواب می برد و عضلات تحت فشار را آرام می کند.

استرس را کاهش می دهد
گوش دادن به موسیقی فلوت به کاهش استرس کمک می کند. هر زمان شخص احساس استرس کند ، حتی برای چند دقیقه موسیقی فلوت گوش می دهد ، می تواند آرامش درونی شما را بازگرداند. این یکی از بهترین راه ها برای به هم ریختن ذهن است که باعث کاهش استرس می شود.

اضطراب و افسردگی را کاهش می دهد
اضطراب عدم توانایی فرد در تنظیم پاسخ های احساسی برای درک تهدیدها است. موسیقی کلاسیک فلوت هند در کاهش اضطراب و همچنین کنترل افسردگی بسیار مفید است. تحقیقات نشان داده است که این روش بسیار موثر برای درمان افسردگی است

در بهبودی پس از عمل مفید است
از آنجا که موسیقی قدرت آرامش بخشی به مغز و بدن را دارد که در تنظیم خلق و خو و تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است ، جریان خون در ناحیه آسیب دیده بدن را نیز بهبود می بخشد که به نوبه خود به درد را کنترل کرده و بیمار احساس آرامش می کند و روند بهبودی سریع می شود.

بی خوابی را درمان می کند
صدای شیرین خواب شما را آرام و آرام میکند که کیفیت خواب را بهبود می بخشد. قدرت موسیقی فلوت به شما آرامش و رضایت می بخشد که به بهبود بی خوابی کمک می کند

 

مراقبه راهی برای زندگی است و فرد باید اولین کار را صبح انجام دهد.
این یکی از بهترین راه ها برای شناختن خود و ارتباط با ذات ابدی شماست.

تمرین روزانه مدیتیشن تمرکز شما را افزایش می دهد، استرس را کاهش می دهد، کیفیت خواب را بهبود می بخشد و از بسیاری از بیماری ها جلوگیری میکند زیرا هر سلول در بدن با انرژی بیشتری پر میشود و احساس رضایت، خوشحالی و شادی میکنید.
همچنین باعث کاهش بیماری های روانی، پرخاشگری و از بین بردن هراس و ترس می شود.

 

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مراقبه فلوت هندی | Raag Yaman | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.