مدیتیشن خواب چاکرای ریشه | پاکسازی نگرانی و ترس | سری فرکتال

این مدیتیشن چاکرا به نحوی طراحی شده است تا شما را به حالت مراقبه و آرامش عمیق برساند و چاکرای ریشه موسوم به muladhara را شبیه سازی کند. این همچنین به تغییر هاله شما به رنگ قرمز عمیق کمک می کند !! هاله انرژی و سرزندگی.

راهنمای مدیتیشن خواب چاکرا
مدیتیشن خواب چاکرا با استفاده از نت فرکانس ارتعاش هر چاکرا طراحی شده است؛
مدیتیشن و گوش دادن به این موسیقی در دفع انسداد جریان انرژی چاکرا کمک می کند.

ما توصیه می کنیم از این موسیقی مدیتیشن برای خواب استفاده کنید…
آن را روی بلندگو با صدای کم (درست بالاتر از سطح نجواهای انسانی) قرار دهید…

 

چاکرای ریشه

چاکرای ریشه اولین و اصلی ترین چاکرای ما است. در قسمت پایین ستون فقرات ما قرار دارد و رنگ آن قرمز است.
چاکرای ریشه همچنین منبع اصلی انرژی است. هنگامی که احساس ضعف، استرس و نگرانی بیش از حد میکنیم، انرژی نمی تواند آزادانه در چاکرای ریشه ما جریان یابد. اگر چاکرای ریشه متعادل نباشد، ترس و ناامنی عمیقی را احساس می کنیم. اضطراب و نگرانی بی پایان میتواند به یک هنجار تبدیل شود.
چاکرای ریشه متعادل اگر چاکرای ریشه ما متعادل باشد، احساس می کنیم بسیار با بدن فیزیکی در ارتباط هستیم، احساس می کنیم به زمین وصل هستیم و به اطرافیان اعتماد داریم. ما در خود احساس امنیت می کنیم و به ریشه های خود متصل هستیم. پوشیدن قرمز و خواندن مانترا دانه LAM نیز به بهبود و متعادل شدن این چاکرا کمک می کند.  برای متعادل کردن این چاکرا – یوگا انجام دهید و روزانه ورزش کنید.

 

 

 

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن خواب چاکرای ریشه | پاکسازی نگرانی و ترس | سری فرکتال امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.