چاکرا مدیتیشن ساکرال با اصوات کاسه تبتی

مدیتیشن چاکرای ساکرال با کاسه آواز تبتی


مدیتیشن چاکرا با استفاده از متد متعادل سازی و درمان چاکرا با اصوات بسیار قدرتمند کاسه آواز تبتی میباشد. کاسه آواز تبتی در سنت مراقبه تبتی ( هیمالیا ) به عنوان ابزار و آلت مراقبه نامیده میشود.

این موسیقی مدیتیشن با اصوات کاسه های آواز تبتی است که برای شفا و تعادل چاکرای خاجی Sacral Chakra طراحی شده اند. فرکانس ها شامل 288 هرتز، فرکانس سلفژو 417 هرتز هستند.

 

مدیتیشن چاکرا ساکرال Sacral Chakra 

چاکرای ساکرال دومین چاکرا از پایین است که در حدود 2 اینچ زیر ناف در ناحیه پایین شکم واقع شده است. نام سانسکریت چاکرای دوم Svadhisthana است که به معنی “شیرینی” است.
وقتی از دریچه این چاکرا نگاه می کنید، فرصت هایی را برای تجربه شیرینی و لذت زندگی خواهید دید.

چاکرای ساکرال سالم به رنگ نارنجی ارتعاش می کند و آب عنصر غالب آن است. نارنجی رنگی انرژی زا و خلاق است. این رنگ احساس گرما و امنیت، لذت و روابط جنسی را تقویت می کند.

چاکرای مقدس مسئول جریان سالم احساسات شما است و با توانایی شما در ارتباط با خود و دیگران سروکار دارد. این مرکز اصلی خلاقیت و هوش هیجانی شما است، اما جنبه اصلی چاکرای دوم جنسیت است. انرژی جنسی یکی از قوی ترین انرژی هایی است که شما در بدن خود دارید.
با یک چاکرای مقدس متعادل، می توانید به خود اجازه دهید از لذت رابطه جنسی به عنوان جنبه ای یکپارچه از زندگی لذت ببرید و صمیمیت را به عنوان نوعی ارتباط تلقی کنید. جنسیت نیروی زندگی شما و اتحاد مقدس بین مردم است

 

 

راهنمای مدیتیشن چاکرا

راحت بنشینید یا روی تخت دراز بکشید…
چند نفس عمیق بکشید و بگذارید نفس بکشید و ضربان قلب آرام شود…

چشمان خود را ببندید و اجازه دهید تمام فکرهای منحرف کننده ذهن شما را از ذهن خارج کنند…

در این زمان، آهنگ را پخش کنید. با شروع پخش آهنگ، شما را به مکان Sacral Chakra – که در بالای سر است – متمرکز کنید…

همراه با ارتعاشات صوتی کاسه های آواز، Sacral Chakra بزرگتر شده و پر از رنگ orange روشن می شود.
با محو شدن صدا ، تمام انرژی کیهانی را که در ارتفاع بدن شما پخش می شود ، تجسم کنید….


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به چاکرا مدیتیشن ساکرال با اصوات کاسه تبتی امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.