مدیتیشن خواب چاکرای ساکرال | ایجاد زندگی جدید | سری نیلوفر

مدیتیشن چاکرا ساکرال Sacral Chakra

تعادل و درمان چاکرای ساکرال

مدیتیشن بسیار قدرتمند است و به طرق مختلف برای شما مفید خواهد بود. اگر می خواهید، به موسیقی با فرکانس 417 هرتز گوش دهید، زیرا این فرکانس به بهبود چاکرای ساکرال کمک می کند.

این موسیقی مدیتیشن چاکرا برای خوابیدن با استفاده از نت های با فرکانس طنین انداز چاکرای ساکرال طراحی شده است.  این کار بر اساس طنین انداز در جایی که چاکرای ساکرال با همان فرکانس شروع به لرزیدن می کند، برای کمک به ایجاد تعادل و درمان انسدادهایی را که ممکن است جریان انرژی را از طریق چاکرای ساکرال محدود کنند.

 

راهنمای مدیتیشن خواب چاکرا

موسیقی مدیتیشن خواب برای درمان چاکرا را هنگام خواب با صدای کم (نزدیک به زمزمه انسان) در پس زمینه روی بلندگوها پخش کنید …
قبل از خواب وعده غذایی سنگین نخورید …
و در حالی که در رختخواب دراز کشیده اید و آماده خواب هستید …
تمرکز خود را بر روی تنفس خود بگذارید …

☯ با هر نفسی که میکشید، آن انرژی کیهانی را دریافت کنید، همانا که آن قدرت بیشتر برای ابراز وجودتان است، قدرت بیشتر برای زندگی کردن با حقیقت تان…
و با هر بازدم، بگذارید همه باورهای منفی، دروغ ها که عوامل بازدارنده ایی اند از بین بروند.

حالا … با آرامش بیشتر … توجه خود را به ناحیه چاکرای ساکرال واقع در قسمت تحتانی شکم دقیقاً زیر استخوان دنبالچه عطوف کنید…
یک کره با رنگ نارنجی روشن را تصور کنید … پر از انرژی در آنجا
با استنشاق کره منبسط می شود و با بازدم این انرژی را از بدن خارج می کند و به آرامی به خواب میرود.

☯ هنگام بیدار شدن کف دستان خود را به هم بمالید و آنها را بر روی چشم خود نگه دارید، لبخند بزنید و با انرژی تازه از روز جدید استقبال کنید.

چاکرای ساکرال Sacral

مکان: درست زیر ناف
رنگ: نارنجی
عنصر: آب

چاکرای خاجی دومین مرکز انرژی اولیه در بدن است. این یک چاکرای قدرتمند است که با ایجاد زندگی جدید مرتبط است. چاکرای خاجی ، یا به زبان سانسکریت Swadhisthana ، در قسمت تحتانی شکم دقیقاً زیر استخوان دنبالچه یا استخوان دنبالچه قرار دارد.رنگ چاکرا چاکرای دوم نارنجی است و عنصر آن آب است.
در درجه اول با واکنشها و تنظیمات عاطفی همراه است و غالباً به عنوان جایگاه احساسات شناخته می شود. همچنین با حس چشایی و عملکرد باروری همراه است.

چاکرای دوم نیز به اندام های تناسلی متصل است و خلاقیت را تقویت میکند.

اگر به طور معمول فردی خلاق هستید اما احساس می کنید که الهام نمی گیرید، ممکن است در چاکرای خاجی خود دچار انسداد شده باشید. این چاکرا به کودک درون شما نیز متصل است.

اگر چاکرای خاجی شما متعادل باشد، می توانید خود را خلاقانه بیان کنید. هورمون های شما متعادل می شوند و به راحتی می توانید لذت را تجربه کنید. توانایی تعیین مرزهای سالم نشانه آن است که چاکرای دوم شما متعادل است.

با این حال، اگر این چاکرا از تعادل خارج شود، نمی توانید یا نمی خواهید از خود یا نیازهای خود مراقبت کنید. شما نمی توانید از نظر جسمی یا احساسی احساس لذت کنید و ممکن است احساس کنید که کنترل زندگی خود را ندارید.

اعضای بدن و جسم که تحت تاثیر چاکرای خاجی قرار دارند

لیست زیر قسمت هایی از بدن را نشان می دهد که تحت تاثیر چاکرای خاجی قرار می گیرند. بسته به اینکه چاکرای نارنجی شما مسدود یا باز باشد، سلامتی یا کمبود آن را در این قسمت های فیزیکی بدن تجربه خواهید کرد.

پایین شکم، تمام قسمت پشت به خصوص قسمت میانی و پایینی، اندام های تناسلی، تخمدان ها، اندام های گوارشی، مثانه، باسن، کلیه ها

انسداد در چاکرای خاجی می تواند منجر به کمبود خلاقیت و انگیزه شود. فقدان میل جنسی یا تجارب ناخوشایند جنسی نیز به مسدود شدن چاکرای نارنجی اشاره دارد.

چاکرای خاجی کم کار

بی احساس
در مورد زندگی هیجان زده نیست
کمبود خلاقیت
شما خود را از نیازهای خود محروم می کنید
احساس جدا شدن از کائنات
ناامن
عزت نفس پایین
فقدان میل جنسی
حسادت
مقایسه خود با دیگران
در تعامل اجتماعی مشکل دارید
اغلب می ترسد
ظاهر شدن یا رفتار کردن به گونه ای که اگر برایتان مهم نیست
رفتار ترسو یا خجالتی
اغلب خسته
فاقد اشتیاق

چاکرای خاجی بیش فعال

میل جنسی خارج از کنترل
معتاد به روابط جنسی
زیاده روی می کنی
با تعیین حد و مرز با دیگران مبارزه کنید
شما به موقعیت های کوچک پاسخ های چشمگیری دارید
قاعدگی غیر طبیعی است
جاه طلبی شما متورم و غیر واقعی است
انگیزه قوی برای ورزش هر روز
رفتارهای اجباری افزایش می یابد
تو تنش هستی
خلق و خوی نامنظم است و به سرعت و به طور چشمگیری تغییر می کند
اغلب ناامید
احساسات خارج از کنترل هستند
شما به شدت به موقعیت ها حساس هستید
یبوست
درد در کلیه ها یا قسمت تحتانی کمر
شما از نظر عاطفی به دیگران وابسته هستید

این چاکرا به دلیل ارتباط جسمی نزدیک با ناحیه لگن و اندام های تولید مثل ، مرکز جستجوی لذت است ، چه حسی و چه از طریق تجربیات زندگی روزمره. خلاقیت فراوان و شهود به شدت احساس شده دو وجه اضافی یک چاکرای حفره مقدس است.

چگونه چاکرای خاجی را متعادل کنیم

اکنون می‌دانید که اگر چاکرای خاجی شما مسدود شده باشد و یا کم‌کار، می‌توانید روی بهبود انسدادها کار کنید.

طبیعت بیرون رفتن در طبیعت یک راه فوق العاده برای متعادل کردن چاکرای خاجی است. از آنجایی که در طبیعت بسیار به چاکرای ریشه متصل است، به تعادل چاکرا کمک می کند. پاهای برهنه خود را روی زمین بگذارید و روی جذب انرژی زمین تمرکز کنید.

آب عنصر چاکرای خاجی آب است، بنابراین بسیار مهم است که هیدراته بمانید تا این چاکرا متعادل بماند. مطمئن شوید که مقدار زیادی آب تازه می نوشید (این آب است، نه گازدار!!)

یک حمام یا دوش آرامش بخش خوب بگیرید و روی آبی تمرکز کنید که چاکرای دوم شما را التیام می بخشد.

مواد غذایی برای بهبود چاکرای خاجی غذای سالم بدن فیزیکی را تغذیه می کند. ما این را می دانیم، اما بر چاکراها نیز تأثیر زیادی می گذارد. مصرف غذاهای با ارتعاش بالا مانند میوه ها و سبزیجات شفای عالی برای بدن عاطفی و معنوی که شامل چاکراها می شود، فراهم می کند.

غذاهای نارنجی برای شفای چاکرای دوم عالی هستند.

هنگام خرید غذاهای نارنجی، مطمئن شوید که درخشان ترین رنگ های ممکن را پیدا کنید. هر چه رنگ روشن تر باشد، غذا برای ذهن و بدن و روح بیشتر مغذی است.

مراقبه مدیتیشن بسیار قدرتمند است و می تواند به طرق مختلف برای شما مفید باشد.

چاکرای خاجی از مدیتیشن منظم سود زیادی خواهد برد. هر بار که می نشینید و در مورد بهبود چاکرای نارنجی مدیتیشن می کنید، تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد می کنید. اگرچه افراد بیشتری در حال حاضر مدیتیشن را انجام می دهند، اما هنوز این یک فعالیت بسیار کم ارزش است که می تواند زندگی شما را به شدت متحول کند.

اگر می خواهید، به موسیقی با فرکانس 417 هرتز گوش دهید، زیرا این فرکانس به بهبود چاکرای خاجی کمک می کند. ویدیوهای زیادی در سایت مدیتیشن YOYOGIC.com وجود دارد که می توانید برای این کار از آنها استفاده کنید.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن خواب چاکرای ساکرال | ایجاد زندگی جدید | سری نیلوفر امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.