مدیتیشن خواب هفت چاکرا | پاکسازی و تعادل چاکراها |

مدیتیشن هفت چاکرا | پاکسازی و درمان هفت چاکرا

این موسیقی مدیتیشن چاکرا برای حالت خوابیدن با استفاده از نت فرکانس طنین انداز برای چاکراها طراحی شده است برای کمک به ایجاد تعادل و درمان انسدادهایی را که ممکن است جریان انرژی را از طریق چاکرا محدود کنند.

بدن ما فقط یک بدن فیزیکی نیست بلکه یک سیستم پرانرژی است و هفت چاکرا مراکز اصلی انرژی در بدن ما هستند که از طریق آنها به طور مداوم انرژی مبادله میشود و تعادل فیزیکی، احساسی و روحی ما را تنظیم می کنند.
این هفت چاکرای اصلی نه تنها با سلامت جسمی ما ارتباط دارند بلکه با سلامت روحی و روانی ما نیز مرتبط هستند و ماهیت این چاکراها، این مراکز انرژی شبیه سایر اشکال انرژی است، صدا و نور. به همین دلیل است که صداها، موسیقی و سرودهای مختلف همراه با رنگ ها در ایجاد تعادل و بهبود چاکراها بسیار مفید هستند.

 

 

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن خواب هفت چاکرا | پاکسازی و تعادل چاکراها | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.