مدیتیشن چاکرای شبکه خورشیدی | سری کیهان نگاره |

مدیتیشن چاکرای شبکه خورشیدی 

در این سری چاکرا درمانی ” پیچ و تاب کیهانی ” ؛ این کیهان نگاره های چاکرا فضای ظریف را در بستر تونال صدای صوتی گرم و آرام کیهانی دارند ؛ مناسب برای تنظیم و متعادل سازی چاکرای شبکه خورشیدی.

چاکرای شبکه خورشیدی

چاکرای شبکه خورشیدی سومین مرکز انرژی ما است و در نزدیکی ناف واقع شده است. این چاکرا مرکز اعتماد به نفس و عزت نفس است. از نظر فیزیکی، دستگاه گوارش ما را تنظیم می کند. در سطح احساسی، اگر این چاکرا متعادل باشد، ما احساس خوبی نسبت به خود داریم، در غیر این صورت احساس منفعل و بلاتکلیفی می کنیم. پرخاشگری و حسادت علائم یک چاکرای شبکه خورشیدی بیش از حد فعال است.

رنگ زرد رنگ این چاکرا است. پوشیدن لباس زرد و گذراندن وقت در زیر نور خورشید برای ایجاد تعادل در این چاکرا بسیار مفید است. شعار بذر چاکرای شبکه خورشیدی RAM است.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن چاکرای شبکه خورشیدی | سری کیهان نگاره | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.