مدیتیشن چاکرای شبکه خورشیدی با اصوات کاسه تبتی

درمان چاکرای شبکه خورشیدی با اصوات کاسه تبتی


مدیتیشن چاکرا با استفاده از متد متعادل سازی و درمان چاکرا با اصوات بسیار قدرتمند کاسه آواز تبتی میباشد. کاسه آواز تبتی در سنت مراقبه تبتی ( هیمالیا ) به عنوان ابزار و آلت مراقبه نامیده میشود.

این موسیقی مدیتیشن با اصوات کاسه آواز تبتی است که برای شفا و ایجاد تعادل در SOLAR PLEXUS طراحی شده اند. فرکانس ها شامل 320 هرتز، فرکانس سلفژو 528 هرتز هستند.

 

مدیتیشن چاکرای شبکه خورشیدی SOLAR PLEXUS

چاکرای شبکه خورشیدی سومین چاکرا از پایین است که در ناحیه معده و چند اینچ بالاتر از ناف واقع شده است.

رنگ چاکرا  زرد است. زرد رنگ احساسی شدیدی است. این رنگ احساس اعتماد به نفس و صمیمیت را تقویت می کند… این رنگ افکار و احساسات شجاع، خوش بینی و عزت نفس را به ذهن متبادر می کند.
شما میتوانید چاکرای سوم خود را یک خورشید زرد و درخشان بدانید که در مرکز بدن شما تابش می کند و بر همه جنبه های قدرت شخصی شما حاکم است.

چاکرای شبکه خورشیدی سالم به رنگ زرد ارتعاش میکند و عنصر غالب آن آتش است.
نام سانسکریت چاکرای شبکه خورشیدی “Manipura” است که به معنی “شهر جواهرات درخشان” است، جایی که مانی به معنی جواهر است و pur به معنی شهر است.

عملکرد و هدف اصلی چاکرای شبکه خورشیدی شما دگرگونی است. آتش درون چاکرای سوم شما توانایی تبدیل ماده به انرژی و قدرت پویا را دارد. از طریق فرآیند دگرگونی، چاکرای شبکه خورشیدی شما سوخت انرژی بدن را تامین می کند و آن را زنده نگه میدارد. آتش جرقه زندگی است که روند دگرگونی را شعله ور می کند.

شفا دادن چاکرای شبکه خورشیدی مستلزم تقویت و ایجاد حس هویت شخصی و ارزش شخصی شما است. شفا دادن چاکرای شبکه خورشیدی همچنین مستلزم جدا شدن کامل شما از نیاز به پذیرفته شدن توسط دیگران و تلاش برای بیان فردیت واقعی شما در جهان است.

این یک فرآیند آسان نیست زیرا مستلزم پرورش آگاهی عمیق و نگاه به خود از دیدگاه عینی است.
وقتی چاکرای شبکه خورشیدی شما سالم باشد، نفس شما در همان زمان قوی و متعادل است.

شفا و متعادل سازی چاکرای شبکه خورشیدی شما یک فرایند زیبا است، زیرا  شخصیت شما را کاملاً دگرگون می کند. شما بر روی ارتقاء ارزش خود، عزت نفس، قدرت شخصی و ایجاد تعادل بین نفس خود کار خواهید کرد.

مراقبه روی این چاکرا باعث افزایش پویایی، انرژی، قدرت و موفقیت می شود.
این موسیقی دارای فرکانس 528 هرتز است که فرکانس اصلی ارتعاشی چاکرای Solar PLexus است که به تعادل و بیداری این چاکرا کمک می کند. جالب اینکه 528 هرتز به دلیل کیفیت ترمیم DNA نیز شناخته شده است.
به همین ترتیب، بعضی از روانپزشکان “گوش دادن” به آن را توصیه می کنند، زیرا ممکن است در تصمیم گیری بهتر در زندگی در سطوح مختلف کمک کند.

 

راهنمای مدیتیشن چاکرا

راحت بنشینید یا روی تخت دراز بکشید…
چند نفس عمیق بکشید و بگذارید نفس بکشید و ضربان قلب آرام شود…

چشمان خود را ببندید و اجازه دهید تمام فکرهای منحرف کننده ذهن شما را از ذهن خارج کنند…

در این زمان، آهنگ را پخش کنید. با شروع پخش آهنگ، شما را به مکان Solar Plexus Chakra – که در بالای سر است – متمرکز کنید…

همراه با ارتعاشات صوتی کاسه های آواز، Solar Plexus Chakra بزرگتر شده و پر از رنگ Yellow  روشن می شود.
با محو شدن صدا ، تمام انرژی کیهانی را که در ارتفاع بدن شما پخش می شود ، تجسم کنید….


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن چاکرای شبکه خورشیدی با اصوات کاسه تبتی امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.