مدیتیشن خواب چاکرای شبکه خورشیدی | تقویت اراده و اعتماد بنفس | سری نیلوفر

مدیتیشن خواب چاکرای شبکه خورشیدی

تعادل و درمان چاکرای شبکه خورشیدی

مدیتیشن بسیار قدرتمند است و به طرق مختلف برای شما مفید خواهد بود. اگر می خواهید، به موسیقی با فرکانس 528 هرتز گوش دهید، زیرا این فرکانس به بهبود چاکرای شبکه خورشیدی کمک می کند.

این موسیقی مدیتیشن چاکرا برای خوابیدن با استفاده از نت های با فرکانس طنین انداز چاکرای شبکه خورشیدی طراحی شده است.  این کار بر اساس طنین انداز در جایی که چاکرای شبکه خورشیدی با همان فرکانس شروع به لرزیدن می کند، برای کمک به ایجاد تعادل و درمان انسدادهایی را که ممکن است جریان انرژی را از طریق چاکرای شبکه خورشیدی محدود کنند.

 

راهنمای مدیتیشن خواب چاکرا

موسیقی مدیتیشن خواب برای درمان چاکرا را هنگام خواب با صدای کم (نزدیک به زمزمه انسان) در پس زمینه روی بلندگوها پخش کنید …
قبل از خواب وعده غذایی سنگین نخورید …
و در حالی که در رختخواب دراز کشیده اید و آماده خواب هستید …
تمرکز خود را بر روی تنفس خود بگذارید …

☯ با هر نفسی که میکشید، آن انرژی کیهانی را دریافت کنید، همانا که آن قدرت بیشتر برای ابراز وجودتان است، قدرت بیشتر برای زندگی کردن با حقیقت تان…
و با هر بازدم، بگذارید همه باورهای منفی، دروغ ها که عوامل بازدارنده ایی اند از بین بروند.

حالا … با آرامش بیشتر … توجه خود را به ناحیه چاکرای گلو واقع در گردن در نزدیکی ستون فقرات خود معطوف کنید…
یک کره با رنگ آبی روشن را تصور کنید … پر از انرژی در آنجا
با استنشاق کره منبسط می شود و با بازدم این انرژی را از بدن خارج می کند و به آرامی به خواب میرود.

☯ هنگام بیدار شدن کف دستان خود را به هم بمالید و آنها را بر روی چشم خود نگه دارید، لبخند بزنید و با انرژی تازه از روز جدید استقبال کنید.

چرا باید چاکرای شبکه خورشیدی Solar Plexus Chakra را متعادل کرد؟

چاکرای شبکه خورشیدی که در سانسکریت به Manipura معروف است ، سومین چاکرا است و در ناحیه ناف و شبکه خورشیدی واقع شده است.

مکان: چند اینچ بالاتر از ناف/ناف
رنگ: زرد
عنصر: آتش

چاکرای شبکه خورشیدی جایی است که ایگوی شما ساخته می شود، احساس شما از کیستی و قدرت شخصی شماست. علاوه بر این، اراده و عزت نفس شما از شبکه خورشیدی ناشی می شود و بنابراین انسداد می تواند در نتیجه صحبت های منفی با خود ایجاد شود.

اگر قدرت خود را از دست بدهید یا با صدای بلند یا در ذهن خود درباره خود منفی صحبت کنید، انسداد یا عدم تعادل ممکن است رخ دهد. اگر چاکراهای اطراف در درون خود انسداد داشته باشند، این می تواند بر تعادل شبکه خورشیدی نیز تأثیر بگذارد.

شبکه خورشیدی متابولیسم و هضم شما را نیز کنترل می کند.

دستگاه گوارش ارتباط نزدیکی با چاکرای سوم دارد و بنابراین در صورت انسداد چاکرای سوم ممکن است مشکلاتی در این ناحیه ایجاد شود.

احساس خارج شدن از کنترل زندگی یا اینکه افراد دیگری به جای شما تصمیم می گیرند می تواند باعث عدم تعادل چاکرای سوم شود. موقعیت های کاری یا زندگی میتواند باعث عدم تعادل شود، اما معمولاً ناشی از روابط با دیگران است. شریک کنترل کننده ممکن است علت مسدود شدن شبکه خورشیدی باشد.

 

هنگامی که هر چاکرا در تعادل است، انرژی می تواند آزادانه در کل سیستم چاکرا جریان یابد. انرژی که می تواند آزادانه در کل سیستم چاکرا جریان یابد، باعث هماهنگی ذهن- بدن و روح می شود.

هنگامی که چاکرای شبکه خورشیدی مسدود می شود، علائم همیشه واضح نیستند. انسدادها ممکن است به صورت احساس ناامنی یا بی حالی، احساس زشتی یا نالایق بودن ظاهر شوند.

8 نشانه که چاکرای شبکه خورشیدی شما متعادل است:

وقتی چاکرای شبکه خورشیدی متعادل باشد و انرژی بتواند آزادانه جریان یابد، احساس خواهید کرد:

شما نسبت به دیگران خونگرم و اجتماعی هستید
می تواند به یک چالش برود
به راحتی می توانید تصمیم بگیرید
طنز را در موقعیت ها پیدا کنید
شما نسبت به خود حس بازیگوشی دارید
می تواند بدون استرس به صورت خود به خود عمل کند
شما عزت نفس سالم و عزت نفس را تجربه می کنید
می توان به آنها تکیه کرد و در زندگی مسئولیت پذیر بود

اگر قبلاً با لیست بالا همخوانی دارید، به شما تبریک می گویم! با این حال، اگر مانند من، گاهی اوقات با موارد بالا طنین انداز می شوید، اما گاهی اوقات با علائم زیر یا بیش فعالی زیر طنین انداز می شوید، نترسید! کمی تلاش در نکات انتهای این پست تضمین می کند که شبکه خورشیدی شما متعادل می ماند.

قسمت های بدن تحت تاثیر چاکرای شبکه خورشیدی

مشکلات مربوط به بدن فیزیکی می تواند در نتیجه یک چاکرا مسدود شده ظاهر شود. هر چاکرا روی قسمت‌های مختلف بدن تأثیر می‌گذارد، اما علائم معمولاً نزدیک‌ترین چاکرا که مسدود شده است رخ می‌دهد.

به عنوان مثال، هنگامی که چاکرای زرد مسدود می شود، مشکلات فیزیکی بیشتر در منطقه ای که چاکرا در آن قرار دارد رخ می دهد. اعضای بدن که بیشترین ارتباط را با چاکرای شبکه خورشیدی دارند عبارتند از:

پوست، دیافراگم، پانکراس، غدد فوق کلیوی، بیشتر عضلات، روده بزرگ، کلیه ها، كيسه صفرا، کبد، معده

اگر با هر یک از قسمت های بالا بدن مشکل دارید، ممکن است در چاکرای شبکه خورشیدی دچار انسداد یا عدم تعادل شوید.

شبکه خورشیدی کم کار

هنگامی که انرژی کافی در چاکرای زرد جریان ندارد، ممکن است این موارد را تجربه کنید:

عزت نفس و عزت نفس پایین است
شما به خودتان اعتماد ندارید
ضعیف اراده
مشکلات مربوط به دستگاه گوارش
شما با ذهنیت قربانی مبارزه می کنید
غیر قابل اعتماد یا در حفظ قول خود مشکل دارید
شما مسئولیت گفتار یا اعمال خود را بر عهده نمی گیرید یا انجام آن برایتان سخت نیست
شما فکر می کنید که تقصیر شخص دیگری برای اتفاقاتی است که در زندگی شما رخ می دهد
معتاد به محرک هایی مانند کافئین یا مواد مخدر

شبکه خورشیدی بیش فعال

از طرف دیگر، زمانی که انرژی زیادی در چاکرای زرد شما وجود دارد، ممکن است این موارد را تجربه کنید:

بیش از حد تهاجمی
میل شدید برای همیشه درست بودن
شما رئیس دیگران هستید
رقابت، عاشق برنده شدن و متنفر از باخت
بیش از حد به خودتان یا مغرور
همه چیز باید در مورد شما باشد یا شما آن را در مورد خودتان می سازید
بیش فعال
نگاهی محدود به جهان
معتاد به آرامبخش

چگونه چاکرای سوم را متعادل کنیم؟

بنابراین، اکنون متوجه شده اید که آیا انسدادی در چاکرای شبکه خورشیدی شما وجود دارد و اینکه آیا این انسداد ناشی از فعالیت بیش از حد است یا کم، می توانیم در مورد درمان صحبت کنیم.

فعالیت‌ها و تمرین‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید برای کمک به بازگرداندن چاکرای زرد به تعادل و هماهنگی با بقیه سیستم چاکرا انجام دهید.

آفتاب! بیرون رفتن در زیر نور خورشید یک راه فوق العاده برای تعادل چاکرای سوم است. هنگامی که هوا آفتابی است، بیرون بروید و با رنگ زرد حمام کنید (حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و مراقب باشید!!!).

برای اینکه این کار را حتی قوی‌تر کنید، انرژی زردی را که هنگام جذب خورشید به شبکه خورشیدی شما جریان می‌یابد، تجسم کنید. علاوه بر این، عنصر شبکه خورشیدی آتش است و خورشید یک توپ بزرگ از آتش است، درست مانند چاکرای زرد شما که آن را برای شفا عالی می کند.

غذا انتخاب دقیق غذا نه تنها برای جسم فیزیکی بلکه برای چاکراها و روح شما نیز بسیار شفابخش است.

غذاهای زرد به بهبود چاکرای شبکه خورشیدی کمک می کنند و به تعادل آن کمک می کنند. هنگام خرید غذاهای زرد، مطمئن شوید که درخشان ترین رنگ های ممکن را پیدا کنید زیرا پتانسیل شفابخشی بیشتری دارند. اگر فکر می کنید در این چاکرا انسداد دارید، سعی کنید از غذاهای شفابخش چاکرای شبکه خورشیدی به صورت روزانه یا تا جایی که می توانید استفاده کنید.

مدیتیشن بسیار قدرتمند است و به طرق مختلف برای شما مفید خواهد بود. اگر می خواهید، به موسیقی با فرکانس 528 هرتز گوش دهید، زیرا این فرکانس به بهبود چاکرای شبکه خورشیدی کمک می کند.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن خواب چاکرای شبکه خورشیدی | تقویت اراده و اعتماد بنفس | سری نیلوفر امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.