مدیتیشن چاکرای چشم سوم | سری Hang Drum |

چاکرا مدیتیشن سری HangDrum | مدیتیشن شفا چاکرا چشم سوم در نت موسیقی که با فرکانس ارتعاشی چاکرای چشم سوم طنین انداز است برای تنظیم و متعادل سازی چاکرای چشم سوم برای تفکر خلاق، آگاهی و بینش عمیق.

 

چاکرای ششم – چاکرا چشم سوم  THIRD EYE Chakra

چاکرای چشم سوم سالم به رنگ نیلی یا آبی سلطنتی ارتعاش میکند و نور عنصر غالب آن است. نیلی را رنگ صداقت، هماهنگی، آگاهی عمیق درونی و خرد می دانند. چاکرای چشم سوم ، که به “چاکرای ابرو” نیز معروف است، ششمین مرکز انرژی از پایین است که در وسط سر شما، بین ابروها قرار دارد.

نام سانسکریت چاکرای چشم سوم “Ajna” است که به معنی “درک” یا “فرمان دادن” است، و به شما این امکان را میدهد تا در نهایت زندگی خود را به دست بگیرید و به راهنمای درون خود دسترسی داشته باشید. چاکرای چشم سوم ادراک، تفکر خلاق و  شهود را کنترل می کند.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن چاکرای چشم سوم | سری Hang Drum | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.