مدیتیشن چاکرای چشم سوم با اصوات کاسه آواز تبتی

مدیتیشن چاکرای چشم سوم با اصوات کاسه تبتی 

مدیتیشن چاکرا با استفاده از متد متعادل سازی و درمان چاکرا با اصوات بسیار قدرتمند کاسه آواز تبتی میباشد. کاسه آواز تبتی در سنت مراقبه تبتی ( هیمالیا ) به عنوان ابزار و آلت مراقبه نامیده میشود.

این موسیقی مدیتیشن دارای اصوات کاسه آواز تبتی است که برای درمان و تنظیم چاکرای THIRD EYE طراحی شده اند. فرکانس ها شامل 448 هرتز و فرکانس 852 هرتز است.

 

مدیتیشن چاکرای چشم سوم

چاکرای چشم سوم  که به “چاکرای ابرو” نیز معروف است، ششمین مرکز انرژی از پایین است که در وسط سر شما، بین ابروها قرار دارد. چاکرای سالم سوم به رنگ نیلی یا آبی سلطنتی ارتعاش میکند و نور عنصر غالب آن است.

نام سانسکریت چاکرای چشم سوم “Ajna” است که به معنی “درک” یا “فرمان دادن” است زیرا فعال کردن آن به شما این امکان را میدهد تا در نهایت زندگی خود را به دست بگیرید و به سیستم راهنمای داخلی خود دسترسی کامل داشته باشید.

عملکرد چاکرای چشم سوم توانایی شما در درک، تفکر خلاق و استفاده از شهود را کنترل می کند. همچنین بر خودآگاه، تحقق خود، تخیل و توانایی تجسم تمام رویاهای شما حاکم است.
افرادی که دارای مراکز چشم سوم بسیار پیشرفته هستند، ارتباط تنگاتنگی با بدن اختری خود برقرار کردند و آنها توانایی بهتری برای طرح ریزی اختری و رویاهای شفاف دارند.

 

 

راهنمای مدیتیشن چاکرا

راحت بنشینید یا روی تخت دراز بکشید…
چند نفس عمیق بکشید و بگذارید نفس بکشید و ضربان قلب آرام شود…

چشمان خود را ببندید و اجازه دهید تمام فکرهای منحرف کننده ذهن شما را از ذهن خارج کنند…

در این زمان، آهنگ را پخش کنید. با شروع پخش آهنگ، شما را به مکان Third Eye Chakra – که در بالای سر است – متمرکز کنید…

همراه با ارتعاشات صوتی کاسه های آواز، Third Eye Chakraبزرگتر شده و پر از رنگ نیلی روشن می شود.
با محو شدن صدا ، تمام انرژی کیهانی را که در ارتفاع بدن شما پخش می شود ، تجسم کنید….


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن چاکرای چشم سوم با اصوات کاسه آواز تبتی امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-bottom.php on line 155