مدیتیشن چاکرای گلو | سری Hang Drum |

مدیتیشن چاکرای گلو 

چاکرای مدیتیشن سری HangDrum

مدیتیشن چاکرای گلو با استفاده از نوای ساز هنگدرام در نت موسیقی که با فرکانس ارتعاشی چاکرای گلو متناسب است برای تنظیم و متعادل سازی چاکرای گلو برای بهبود ارتباطات کلامی خلاقانه، کشف خود واقعی. 

چاکرای پنجم- چاکرا گلو Throat Chakra

رنگ چاکرا: چاکرای گلو سالم به رنگ آبی ارتعاش می کند و عنصر غالب آن اتر (فضا) است.

روانشناسی رنگ: رنگ آبی نشان دهنده آزادی ، پاکی ، وفاداری ، تخیل ، وضوح ، اطمینان و اعتماد است.

مکان و عملکرد: چاکرای گلو پنجمین مرکز انرژی از پایین است که در ناحیه گردن ، در ناحیه مهره های گردنی قرار دارد و از شانه ها تا مدولا oblongata (بخشی از ساقه مغز) می رسد.
ویشودا که به عنوان چاکرای 5 یا حلق شناخته می شود ، مرکزی است که بر گفتار و بیان خلاقانه ما در جهان حاکم است.

نام سانسکریت چاکرای گلو “ویشوددا” است که به معنی “تصفیه” است زیرا در آنجا انرژی معنوی بالاتری به بدن فیزیکی منتقل می شود. Bharatisthana ( خدای گفتار ) نام دیگری برای این چاکرا است.

درمان: چاکرای گلو با صدا ارتباط دارد ، بنابراین صدا درمانی یکی از بهترین روش های درمانی است که می توانید امتحان کنید. برخی از بهترین روش ها برای استفاده از صدای خود صحبت کردن ، زمزمه کردن ، آواز خواندن ، خندیدن ، فریاد زدن و گفتن مانترا است.
خواندن مانترا یک روش عالی برای متعادل کردن چاکرای گلو و تقویت طناب های صوتی است. ارتعاش صوتی مانترا “HAM” مستقیماً با این مرکز انرژی مطابقت دارد.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن چاکرای گلو | سری Hang Drum | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.