مانترا مدیتیشن چاکرای گلو | سری چنتینگ شفابخش |

مانترا مدیتیشن چاکرا گلو مانترا بذر برای چاکرای گلو  HAM 

مدیتیشن مانترای بذر چاکرا

ما هفت چاکرا داریم، هر چاکرا با فرکانس صدای خاصی بیشترین طنین را دارد، و هر چاکرا مانترا بذر ( Seed Mantra ) خاص خود را دارد، خواندن آن مانترا بذر موثرترین راه برای ایجاد تعادل و باز کردن چاکرا از طریق مدیتیشن است.

 

درباره چاکرای گلو

چاکرای پنجم که به ویشودا معروف است در قاعده گلو واقع شده است که سیستم تیروئید و غدد درون ریز را کنترل می کند. این چاکرا با ارتباطات و ابراز وجود مرتبط است. چاکرای گلو کم فعال احساس خجالتی بودن را در ما ایجاد می کند، از طرف دیگر، اگر این چاکرا بیش از حد فعال باشد، تمایل داریم زیاد صحبت کنیم.
متعادل سازی چاکرای گلو جریان هورمون ها را تنظیم می کند و به ما در بیان حقیقت درونی خود کمک می کند. ما دچار خودسانسوری و کتمان نمی شویم. ما با اطمینان هستیم و به دیگران اجازه میدهیم از عمیق ترین خواسته های ما مطلع شوند. رنگ این چاکرا آبی آسمانی و مانترا دانه HAM است.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مانترا مدیتیشن چاکرای گلو | سری چنتینگ شفابخش | امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.