مدیتیشن چاکرای گلو با اصوات کاسه تبتی

مدیتیشن چاکرای گلو با اصوات کاسه تبتی 


مدیتیشن چاکرا با استفاده از متد متعادل سازی و درمان چاکرا با اصوات بسیار قدرتمند کاسه آواز تبتی میباشد. کاسه آواز تبتی در سنت مراقبه تبتی ( هیمالیا ) به عنوان ابزار و آلت مراقبه نامیده میشود.

این موسیقی مدیتیشن با اصوات کاسه های آواز تبتی است که برای درمان و تنظیم چاکرای THROAT طراحی شده اند. فرکانس ها شامل 384 هرتز و فرکانس سلفژو 741  است. 

 

مدیتیشن چاکرای گلو 

ویشودا که به عنوان چاکرای 5 یا حلق شناخته می شود، مرکزی است که بر گفتار و بیان خلاقانه ما در جهان حاکم است. نام سانسکریت چاکرای گلو “ویشوددا” است که به معنی “تصفیه” است زیرا در آنجا انرژی معنوی بالاتری به بدن فیزیکی منتقل می شود. Bharatisthana ( خدای گفتار ) نام دیگری برای این چاکرا است.

چاکرای گلو سالم به رنگ آبی ارتعاش می کند و عنصر غالب آن اتر (فضا) است. رنگ آبی نشان دهنده آزادی، پاکی، وفاداری، تخیل، وضوح، اطمینان و اعتماد است.

مکان و عملکرد چاکرای گلو پنجمین مرکز انرژی از پایین است که در ناحیه گردن، در ناحیه مهره های گردنی قرار دارد و از شانه ها تا مدولا oblongata (بخشی از ساقه مغز) می رسد.

درمان: چاکرای گلو با صدا ارتباط دارد، بنابراین صدا درمانی یکی از بهترین روش های درمانی است که می توانید امتحان کنید. برخی از بهترین روش ها برای استفاده از صدای خود صحبت کردن، زمزمه کردن، آواز خواندن، خندیدن، فریاد زدن و گفتن مانترا است. تا زمانی که تعادل چاکرای گلو را پیدا نکنید، زندگی شما ثابت خواهد ماند و هیچوقت به روشی که دوست دارید پیش نخواهد رفت.
خواندن مانترا یک روش عالی برای متعادل کردن چاکرای گلو و تقویت طناب های صوتی است. ارتعاش صوتی مانترا “HAM” مستقیماً با این مرکز انرژی مطابقت دارد.

 

راهنمای مدیتیشن چاکرا

راحت بنشینید یا روی تخت دراز بکشید…
چند نفس عمیق بکشید و بگذارید نفس بکشید و ضربان قلب آرام شود…

چشمان خود را ببندید و اجازه دهید تمام فکرهای منحرف کننده ذهن شما را از ذهن خارج کنند…

در این زمان، آهنگ را پخش کنید. با شروع پخش آهنگ، شما را به مکان Thorat Chakra – که در بالای سر است – متمرکز کنید…

همراه با ارتعاشات صوتی کاسه های آواز، Thorat Chakra بزرگتر شده و پر از رنگ Blue روشن می شود.
با محو شدن صدا ، تمام انرژی کیهانی را که در ارتفاع بدن شما پخش می شود ، تجسم کنید….


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/skillm/domains/yoyogic.com/public_html/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به مدیتیشن چاکرای گلو با اصوات کاسه تبتی امتیاز دهید.
[ratings]

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.